Co 35. týden dal a vzal

Tak už jsem konečně zde s raportem a hlásím, že mi po zdravotní stránce 35. týden nic nevzal, vše je stejné. Ruce a nohy jsou stále slabé, mluvení už žádné a jak říkají indiáni „Howgh – domluvila jsem“. S jídlem a vrchním pegkrmičem je to v pohodě i když na váze se to projevuje pozvolna, dnes váha ukazovala 46,5 kg.

pondělí jsme si s Milanem udělali radost a zajeli jsme na návštěvu k dceři. Hanička nám uvařila kafíčko a odpoledne jsme strávili příjemným vzpomínáním, povídáním a povídáním… 

„Disciplína musí bejt, vy kluci pitomí! Jinak byste všichni lezli po stromech jako vopice.“ V „doprovodu“ Švejka jsme tedy úterý strávili v SurGal Clinic na kontrolních odběrech a na interně, holt disciplína musí bejt“. Odběry perfektně a bezbolestně provedla sestřička Veronika Frömlová v Interní ambulanci Grand Class, je skvělá, děkuji.

Ve středu jsem doma odpočívala, takže celkem klídek. Od rána jsem se snažila pohodu přenést i na Milana, který se chystal na úřady. Když odcházel, tak mi jen řekl „…miláčku drž mi palce, jdu si pohladit úředního šimla…“ Vůbec mu nezávidím všechna ta jednání na úřadech. Když se vrátil, tak mi sdělil, že se opět pěkně rozčílil nad tím, jak jsou ty naše úřady a úředníci nad věcí. Proč pomáhat těm co to potřebují, že.

Čtvrteční dopoledne jsme strávili v SurGal Clinic v Interní ambulanci Grand Class u MUDr. Petry Musilové. Výsledky byly velmi uspokojivé, vše je jak má být.

Odpoledne mě Milan naložil do auta a jeli jsme navštívit Magdu a Milana. Milani v kuchyni řešili své, ale i naše společné problémy.

Nám s Magdou stačí být vedle sebe, dívat se do očí, držet se, a i bezy slov si vždy rozumíme, viď Magdi. 

pátek dopoledne jsem musela na kontrolu na neurologii v Bohunicích. Kontrolní vyšetření bylo v pohodě, protože doc. MUDr. Eva Vlčková Ph.D. je skvělý odborník. Její profesionální a lidský přístup je vzorem pro spoustu jiných lékařů.

Odpoledne mě Milan doprovodil na setkání s děvčaty z práce. K mé radosti krom kolegyněk přišel také i Pepa, Davídek, Mareček a bylo veselo. U stolu to jen hučelo, mluvení, vzpomínání a smích nebral konce.

sobotu Milan doma odstartoval akci Kulový blesk, tedy přestavbu koupelny na bezbariérovou. No né, že bych já něco bourala, kde ty časy jsou, o vše se postaral manžel.

V neděli se nedělá, v neděli se odpočívá, beseduje… přijely všechny naše děti… krásné zakončení týdne.

Omlouvám se… musím končit… přichází vrchní pegkrmič… no a jak zavelí, tak nastane krmení divé zvěře. 🤣 🤣 🤣

Příspěvek byl publikován v rubrice Co týden dal a vzal, Život s Alskou. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

4 komentáře: Co 35. týden dal a vzal

  1. Sylva napsala:

    🙂 💗 pěkný týden Alenko

  2. Jarmila Zelníčková napsala:

    ahojík Ali, jsem ráda, že sis tak pěkně užila koček z týmu:-). včera jsem na tebe moc myslela a na plavání v Praze. Škoda, že nebylo hezčí počasíčko. i já přeji pěkný týden a ráda si přečtu, vše, co srdíčkem napíšeš. a moc držím pěstičky všem. pápá:-) a na viděnou

Leave a Reply