Co 36. týden dal a vzal

V uplynulém týdnu nás čekaly tři významné akce. Začala přestavba koupelny, byli jsme zažádat o invalidní důchod a Prague City Swim. Ale pěkně popořádku, váha dnes ukazovala 46,5 kg.

Nevím jak u Vás, ale v Brně v pondělí lilo jako z konve. No a v tom nečase mě Milan zavezl na Městskou správu sociálního zabezpečení Brno požádat o invalidní důchod. Jestliže venku byla slota, tak na MSSZ Brno díky velmi milé a ochotné paní Zlatuši Balabánové byl klid a pohoda. Její profesionální přístup hodnotím velmi kladně, vše mi v klidu vysvětlila a zkontrolovala požadované doklady a dokumenty. Zase se mi potvrdilo, že jo to vždy jen a jen o lidech.

Z úřadu jsme zamířili k naší „rodinné“ kadeřnici, neb bylo už potřeba dát do pucu naše frizúry. Napřed Regii ostříhala Milana a pak se vyřádila na mně. Pokaždé, když od Regii odcházím načančaná, tak se cítím skvěle. 

Doma mezitím od rána řemeslníci začali s přestavbou koupelny… a já si odpoledne na balkóně při pohledu na zkrápěné Brno vzpomněla na dědu Komárka (nezapomenutelného pana Josefa Kemra) a „Chčije a chčije!“.

úterý se vše „točilo“ okolo pokračujících prácí na budování bezbariérové koupelny.

Cca po čtyřech měsících vyřizování, jednání a nervačení jsme ve středu konečně dostali průkaz ZTP.

Čtvrtek byl déja vu [déžaví] úterka, vše se znovu „točilo“ okolo pokračujících prácí na budování bezbariérové koupelny.

pátek finišovaly práce na koupelně, nyní je vše připraveno na montáž zástěny, která se dělá na míru, no a my se chystali na sobotní cestu do Prahy.

Celou sobotu jsme strávili v Praze na osvětové akci spolku Alsa Prague City Swim.

neděli jsme s Milanem odpočívali a vzpomínali na velmi vydařenou charitativní akci. Jsem plná energie a radosti.

Na fotky z Prague City Swim se můžete podívat zde ve Fotogalerii

Týden mohu shrnout jako velmi vydařený. To málo co si Alska vzala (oslabení pravé ruky, ztuhlosti malíčku, prsteníčku a prostředníčku) vynahradil nezapomenutelný zážitek z „koupání“ ve Vltavě.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co týden dal a vzal, Život s Alskou. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář