Co 37. týden dal a vzal

Celý týden se nesl ve vzpomínkách na vydařenou sobotní akci na Střeleckém ostrově. Takový zážitek nejde jen tak vypustit z hlavy, to člověk musí postupně vstřebat, aby měl z čeho čerpat.

pondělí jsme společně s Milanem odpočívali po náročném víkendu, takže klídek a pohoda.

Na úterý jsem si domluvila Rychlou rotu, která měla za úkol provést reorganizaci mého pokoje. Napřed Milan s Mildou rozebrali můj pelíšek, velké pohodlné letiště, kde jsem odpočívala, klidně spávala a zasněně snila. Poté přestěhovali mé „pracoviště“ a vše připravili pro mou novou společnici, polohovací postel.

Ve středu mi dva technici ze společnosti MEYRA ČR s.r.o. přivezli a složili polohovací postel. Postel je parádní, ale musíme si na „sebe“ teprve zvyknout. 

Čtvrteční den byl odpočinkový, neb jsem se moc nevyspala, tak jsem se snažila vše dohnat.

V pátek hned po práci nás „přepadla“ dcera, chvilku jsme poklábosily a poté jsem se raději „uklidila“, neb se Hanička vrhla na generální úklid celého bytu. Hani, ještě jednou moc, moc děkujeme.

Odpoledne mě navštívily děvčata z práce. Povídaly jsme si o všem možném i nemožném, jednoduše o životě. Ivi, Jaruško děkuji za návštěvu, bylo to velmi příjemné odpoledne.

Sobotní odpoledne a večer jsme si užívali rodinné pohody na zahradě. Ještě teď cítím tu neopakovatelnou vůni táboráku a prskajících špekáčků.

Neděli jsme strávili s Milanem doma v klídečku.

Týden nebyl jen o radostech, ale i o Alsce, která se po „delší“ odmlce znovu hlasitě přihlásila a postupně si (mi) bere obličejové svaly. Nejvíc si vzala ze rtů, tím pádem neudržím ani sliny v ústech, což mně velmi, ale opravdu velmi vadí. A aby toho nebylo málo, tak prsty na levé noze začaly „trucovat“ a nejdou narovnat. Alska mě poslední dobou vůbec neposlouchá, jen si bere, bere a bere, je nenasytná.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co týden dal a vzal, Život s Alskou. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: Co 37. týden dal a vzal

  1. Jarmila Zelníčková napsala:

    ahojík Ali, byla jsem moc ráda, že jsme se potkali všichni. bylo to krásné odpoledne v přítomnosti velice příjemných lidí a těším se na další setkání. Jste úžasná rodina a ty jsi skvělá a velká bojovnice a velice si tě vážím a držím pěstičky. pápá

    • Alena napsala:

      Ahoj Jaruško, ano, bylo to bezvadné odpoledne. Takové setkání mě nabíjí novou energií a vždy aspoň na chvíli zapomenu na Alsku.

Napsat komentář