Co 38. týden dal a vzal

Týden byl naplněný příjemnými návštěvami, emocemi všeho druhu a pokaženým výtahem.

Pondělní den byl nejhezčí z celého týdne, neb se u nás netrhly dveře. Odpoledne přijel bráška s maminkou, a tak jako vždy, přivezli dobrou náladu a pozitivní energii. Než jsme si stačili říct všechny novinky, tak se ve dveřích mačkala další návštěva, naše milované děti, no hotový Babylon. Děkujeme moc za návštěvu, bylo to krásné poetické odpoledne.

V úterý se na „kus“ řeči zastavila sousedka, má kamarádka Pavlínka, s kterou si máme vždy tolik co říct. No, řekly jsme si toho hodně, o tom žádná. Se smutkem jsme konstatovaly, že se letos nezúčastním našeho již tradičního zdravotně-relaxačního pobytu v Luhačovicích. Za to, že bude můj pokojík po šesti letech v Jurkovičově domě „prázdný“, vděčím Alsce, jak já jí nemám ráda.

Ve středu a ve čtvrtek jsem byla hodně unavená, takže jsem odpočívala a snažila se nabrat sílu a energii do dalších dní. Já sice odpočívala, ale manžel „létal“ po úřadech a vyřizoval mé žádosti o elektrický vozík a ZTP/P, Milane děkuji.

V pátek přišla na plk Majka. Milan nachystal malé pohoštění a poté si k nám přisedl. U stolečku seděli tři panelákoví starousedlíci, kteří si zavzpomínali na vše co ve „svém“ paneláku za třicetšest roků prožili a zažili. 

Sobotu jsme s Milanem strávili doma. Ne že bychom nechtěli jít na procházku, ale zabránil nám v tom výtah, který opět nejezdil. Dříve žádný problém, ale s vozíkem sedm pater nedáme.

Nedělní dopoledne s námi prožila Hanička, a tak jak týden začal tak i skončil, příjemnou návštěvou.

„Pracovní“ část týdne hodnotím velmi pozitivně, všechny návštěvy mě velmi potěšily. Víkend již tak radostný nebyl, za to byl plný emocí Černý mrak. A máme pondělí, nový týden, tak se nechme překvapit, jaký bude…

Příspěvek byl publikován v rubrice Co týden dal a vzal, Život s Alskou. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: Co 38. týden dal a vzal

  1. Pavlina napsala:

    Alenko,mamka byla i s Alskou v Luhačovicích,moc tam pookřála.Treba by se to zvládli,na lázně máš dokonce nárok.

Leave a Reply