Co 40. týden dal a vzal

Celý týden se nesl v duchu Benefičního koncertu ALSY a jak fejsbuk prozradil, tak i mé narozeninové neděle.

V pondělí nás navštívil Buddy a dokonce si sebou přivedl i svou paničku, naší milou Verunku. No, než se návštěva u dveří vzpamatovala, tak jsem měla Buddyho vedle sebe v posteli, málem mě láskou snědl, to bylo radosti a objímání. Sedli jsme si ke kávě a probíralo se co kdo kdy a jak, prostě klasika. Neúprosný čas vše ukončil, tak zase někdy příště.

Úterní a středeční den byl únavný, neb jsem v noci špatně spala… no, spíš nespala. To se mě nespaním Alska pokoušela unavit, znepříjemnit život a znemožnit účast na koncertu v Praze. Po delší době jsem si v našem boji připsala na své konto vítězství, návštěvě koncertu nám nezabránila.

Středa se nesla ve smutku, neb nás opustil mistr Karel Gott. V našich srdcích zůstane a jeho písně nás budou dále provázet.

Tak jsem se „nakonec“ čtvrtku dočkala… v prvé řadě mé velké DÍKY patří Milanovi, že to semnou do čtvrtku vydržel, a přes tu slotu co panovala venku, tak nás zavezl na Benefiční koncert ALSY do Prahy. Díky patří všem, co se podíleli na nádherném večeru, plného dobré nálady, pohody a emocí… zkrátka krása… ale i velká únava.

V pátek jsme s Milanem „jen“ odpočívali a vstřebávali zážitky a emoce z koncertu. Z čeho jsme se stále nemohli probrat bylo příjemné milé přepadení u pódia před koncertem. A kdopak, že nám udělal velkou radost, no přeci Dáša, Petra a Leona. Děvčata ještě jednou děkujeme za překvapení, jste skvělé.

No a v sobotu a v neděli se u nás opět netrhly dveře, přivítali jsme Haničku, Pavlínku, Majku, Oldu a Olouška.

Skvělý týden zakončený krásným víkendem, ale s malými kaňkami… omlouvám se všem, kterým jsem nestihla hned poděkovat za přání k narozeninám, holt už nejsem tak rychlá…

Alča na Benefičním koncertu ALSY

Příspěvek byl publikován v rubrice Co týden dal a vzal, Život s Alskou. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář