Co 41. týden dal a vzal

Týden byl velmi zákeřný, a to tím, že napřed přinesl radost a následně smutek. Ano, můžete říct „co se divíš, takový je život“ vím, nikdy nevíme, co nám zítřek přinese.

Pondělí byl obyčejný pohodový den.

V úterý jsme šli navštívit Magdu a Milana a setkali jsme se u nich doma i s Magdinou maminkou, sestrou Janou a snachou Katkou. Prostě byl nás plný byt a hukot jak v úle. Po příjemném posezení jsme se vrátili domů. Ještě jsme nebyli ani převlečení a někdo zvonil. Milan otevřel, následoval šok pak smích, v chodbě stála cérka z Valach. Cestu si k nám našla Alča, žena mého bratrance Jarka, bylo veselo, řeč se nezastavila. A aby toho nebylo málo, tak přišel ještě jeden milý host, moje skvělá vedoucí Iva. Den byl nabytý zážitky.

Ve středu přijel bráška a přivezl maminku. To je vždy hned veselý a prosluněný den. Aby den ještě víc zářil, hodinu po odjezdu mamky a bráchy, přišla Simča a Pepík. No prostě paráda, krásně jsme si popovídali. Máme toho hodně k povídání, proto pokračovat budeme příště. Simi, Pepo už se těšíme.

Čtvrtek byl den klidu, byl jen můj a Milanův, máme rádi společné chvíle.

Smutný pátek. Milan ráno přišel, přivinul si mě k sobě a vážným zastřeným hlasem řekl „Miláčku, Magda po půlnoci umřela“. Ani nevím, jak jsme dlouho byli v objetí, pak jsme se oblékli a jeli za Magdou a Milanem.

Sobota den rozjímání a vzpomínání na Magdu.

V neděli za námi přijeli Karolínka a Milda s Leničkou a vyprávěli nám o báječných dnech na malinkém ostrůvku na Maledivách. Podle fotek ráj na zemi, nedotčená příroda, moře, klid.

Jsem vděčná za každou chvíli prožitou se svou rodinou a přáteli. Vděčnost je klíč ke šťastnému a naplněnému životu. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Co týden dal a vzal, Život s Alskou. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář