Co 43. a 44. týden dal a vzal

Asi jste si všimli, že jsem omezila komunikaci na fejsu a i zde na blogu… podstoupila jsem další souboj s Alskou…. předešlé dny byly pestré jak podzimní příroda… radostné střídaly smutné.

Alska se ozvala před týdnem, a to v úterý a ve středu, kdy mě bolelo úplně vše, nejvíce však hlava. Poté se můj stav jakžtakž stabilizoval, ale podle stálé bolesti pravé lopatky a ramene jsem začala tušit, co asi nastane.

V týdnu mě přišla zkontrolovat Hanička s Karolínkou. O víkendu jsem měla na starosti „hlídání“ Joey (čivava), která doprovázela montážní četu Mildu s Lenkou a Karolínkou, kteří přišli „podpořit“ Milana v montáži polohovacího křesla. Křeslo je fajn, je na kolečkách, takže se s ním i semnou dobře přejíždí po pokoji. V neděli jsme měli vzácnou návštěvu, přišel Milan, Pavlínka a s nimi i Magda.

pondělí se stalo, to co jsem tušila, Alska si vzala sílu pravé ruky. Takže od pondělí je pravá ruka v háji a píši jen ukazováčkem jak datel. Datlit budu, co to půjde, a věřím, že časem pravačku přemluvím, ať nedělá důležitou a zase maká. A aby toho nebylo málo, tak krom toho, že mi Alska kroutí prsty, tak mi ještě přidala i lupavý malíček. Hold, když se daří, tak se daří.

Radost, povzbuzení a energii mi v týdnu dodaly návštěvy, stavila se sousedka Majka a v předdušičkovém čase se zastavili Romana s Ajkou a Vikim s Esterkou.

Dnešní sobota patří přípravě na nedělní odjezd na rekondičně – edukační pobyt s ALSou do Orlických hor. Těším se a jsem zvědavá, co mi přinese. Pavlínko, děkuji ti, že jsi mi zkulturnila frizúru, přece Vám na pobytu nebudu dělat ostudu, že.  

Vážím si svého času, a to z důvodu, že každý okamžik mého života je jen jednou a víckrát se už nevrátí.

Příspěvek byl publikován v rubrice Co týden dal a vzal, Život s Alskou. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: Co 43. a 44. týden dal a vzal

  1. Luci Vítková napsala:

    Ali, držím pěstičky, ať se vás síla a energie drží a moc si užijte pobyt!! 🙂

Leave a Reply