Sen o Mexince

Nevím jak Vám, ale mně se dřív asi sny nezdávaly, nebo možná ano, jen jsem o nich ráno nevěděla, ale s Alskou to začalo být jiné. Teď sny mívám často, ale většinou si z nich ráno pamatuji jen nesouvislé útržky. Leč, stává se mi také, že si pamatuji celý sen včetně podrobností. Jsem divákem, který se dívá na film, v kterém účinkuji a většinou v hlavní roli. Sen o Mexince se mi zdál 29.03.2019.

Snění bylo o fence (švýcarský ovčák) Mexince, kterou měla dcera Hanička. Když byla dcera v práci, tak jsme se o ni s manželem starali, měla u nás druhý domov. A když náhle onemocněla, tak jsme Haničce pomáhali s hlídáním a ošetřováním do doby, než v tichosti odešla 30.07.2017 z toho to světa. 

Přestože v pokoji bylo šero, tak jsem jasně viděla sebe, jak ležím v posteli. Měla jsem zavřené oči a v ruce jsem mačkala balónek. Najednou jsem cítila, že v pokoji je ještě někdo další. Uslyšela jsem jemné funění a z šera jsem uviděla přicházet Mexinku. 

Dávala mi hubičku a chtěla balónek. Vzala mi ho jemně z dlaně a nechtěla vrátit. Dlouze se rozmýšlela, poté mi ho donesla. Já jí ho házela, Mexinka nosila a já v dlani pokaždé cítila, že je balónek oslintaný. Hráli jsme si, bylo nám spolu dobře.

Poté se z ničeho nic otevřely dveře a Mexinka odešla, chtěla jsem jít za ní, ale nemohla jsem se pohnout, neb mě chytla křeč do pravého lýtka. Nato se objevili neznámí lidé, jejichž tváře jsem neviděla a byl konec. A to vše jsem stále ještě pozorovala jako divák v kině.

Ve snu jsem se cítila dobře, a i po probuzení mi bylo fajn, až na to lýtko, které mě fakt hodně bolelo. Byla jsem šťastná, že jsem si aspoň chvíli zase mohla hrát s naší úžasnou, hodnou Mexinkou. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Vzpomínky a Sny. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

2 komentáře: Sen o Mexince

  1. Monika napsala:

    Jeee, Mexinka byla krásná, malá vždycky říká, že bílá zvířátka jsou vzácná😍, a to Mexinka evidentně byla, více takových snů. 😉

    • Alena napsala:

      Ano Moniko, Mexinka byla úžasná kamarádka, chybí nám. Všichni milovaní, kteří odešli, zůstávají v našich srdcích.

Napsat komentář